Plošná dezinfekce

Plošná dezinfekce

Plošná dezinfekce stájového prostředí se již dávno stala běžnou součástí hygienického systému v našich chovech. Mikrobiologický tlak z prostředí, ve kterém chovaná zvířata žijí, má velký podíl na jejich zdravotním stavu. Snížení mikrobiologického zatížení prostředí je nutností zvláště na chovech, kde je velká koncentrace zvířat ve stáji nebo tam, kde se zvířata potýkají s častým výskytem onemocnění způsobených mikroorganismy z prostředí.

Dalším důležitým bodem je pravidelné čištění a dezinfekce dojírny a jejího vybavení. Jedině v dokonale čistém prostředí je možné získat mléko nejvyšší kvality.

Disinfect Jod

Disinfect Jod je povrchový dezinfekční prostředek s obsahem jódu, který má široké spektrum účinku a vynikající hloubkový a dlouhodobý účinek. Jódový komplex dodává přípravku výrazný účinek proti virům a sporám (bakteriím tvořícím spory, jako jsou klostridie).

Ökoron 12

Širokospektrální dezinfekční prostředek pro extrémní podmínky s 15% kyselinou peroctovou. Pro preventivní i eradikační použití. Při turnusových provozech vhodná alternativa ke změně účinné látky – 1x ročně.

Calgonit AF 119

Vysoce účinný čisticí prostředek na bázi kationtových a neiontových tenzidů s velmi dobrými odmašťovacími vlastnostmi. Lze použít univerzálně a je vhodný pro čištění povrchů, zařízení a strojů všeho druhu. Je také ideální pro čištění nákladových ploch nákladních vozidel a nenapadá běžně používané barvy a fólie.

Pěnová a dezinfekční jednotka ST 164

St 164 vás ideálně podpoří v dosažení nejvyšší úrovně hygieny ve vašem podniku. Pěnová a dezinfekční jednotka se používá zejména ve stájích, dopravních prostředcích a potravinářských provozech.

Calgonit NF 422

Mycí alkalický prostředek pěnotvorný pro provozy s extrémním organickým znečištěním. Usnadní odstranění organické hmoty a tím snižuje mycí tlak a zabraňuje tak přenosu mikroorganismů. Vytváří dlouhotrvající a přilnavou pěnu. Je účinný v jakémkoliv počasí, ploše i tvrdosti vody. V pracovní koncentraci není korozivní a nezatěžuje životní prostředí.

Calgonit AF 110

Silný, koncentrovaný tekutý prostředek s příjemnou vůní, určený pro základní čištění hal po vyskladnění. Hodí se k odstranění silných a odolných nečistot, snižuje mycí tlak a zabraňuje tak přenosu mikroorganismů. Je účinný v jakémkoliv počasí, ploše a tvrdosti vody. Nepoškozuje žádné materiály běžně používané ve stájích a halách a nezatěžuje životní prostředí.

Calgonit sterizid forte 15

Kyselý dezinfekční prostředek na bázi kyseliny peroctové určený k dezinfekci ploch, povrchů a nástrojů v zemědělství a potravinářství.

Calgonit SF 520

Je to kyselý pěnivý přípravek k odstranění vápenatých usazenin, rzi, bílkovinných usazenin a zbytků alkalických čistících prostředků. Ušlechtilé oceli propůjčuje hladký a lesklý povrch.

Calgonit CF 300

Alkalický pěnový čistící prostředek s aktivním chlórem jako dezinfekční složkou. Je speciálně určen pro odstranění organických nečistot všeho druhu z velkých ploch. Je vhodné jej používat střídavě s přípravkem Calgonit SF 520.

Calgonit CF 315

Alkalický pěnový čistící prostředek s aktivním chlórem jako dezinfekční složkou. Je speciálně určen pro odstranění organických nečistot všeho druhu z velkých ploch. Je vhodné jej používat střídavě s přípravkem Calgonit SF 520.