Sanitace potrubních a úchovných systémů

Sanitace potrubních a úchovných systémů

Je jedním z nejdůležitějších faktorů ovlivňujících kvalitu mlékaSanitace potrubních a úchovných zařízení slouží k odstranění organických i anorganických reziduí, která jsou ideálním prostředím pro množení mikroorganismů. Ty jsou pak zdrojem mikrobiální kontaminace mléka. Pro optimální účinek jsou obvykle proplachy prováděny střídavě zásaditým a kyselým roztokem.

Výrobky společnosti Calvatis jsou vyvinuty tak, aby odstranili veškeré usazeniny ve všech místech mléčných cest. Díky speciálnímu složení působí i ve velmi tvrdé vodě.

Náš odborný poradce určí ve vašem podniku stupeň tvrdosti vody a podle potřeby upraví koncentraci přípravku.

Calgonit RFS

Calgonit RFS je tekutý, silně alkalický čistící prostředek k intenzivnímu automatickému čištění všech potravinářských a potraviny vedoucích zařízení, rovněž při vysoké tvrdosti vody.

Calgonit DA premium

Calgonit DA Premium je alkalický tekutý čistící přípravek s aktivním chlorem pro denní čištění a dezinfekci dojících strojů, vybavení dojírny, chladících tanků a sběrných nádrží.

Přednosti produktu

  • Nevytváří pěnu.
  • Je určený pro všechny stupně tvrdosti vody.
  • Silný dezinfekční účinek.

Dostupná balení: 25 kg, 240 kg, 1 100 kg

Calgonit S premium

Calgonit S Premium je málo pěnivý tekutý koncentrát pro kyselé čištění dojících strojů, vybavení dojírny, chladících tanků a sběrných nádrží. Přípravek velmi účinně odstraňuje mléčný kámen a těžké vodní usazeniny. Denní používání při střídání s alkalickým produktem zlepšuje hygienický stav všech komponentů výbavy dojírny.

Calgomat FS extra

Calgomat FS extra je tekutý kyselý koncentrát pro každodenní čištění dojících strojů, vybavení dojírny, chladících tanků a sběrných nádrží. Calgomat FS extra je málo pěnivý a rozpouští mléčný a vodní kámen.

Použití:

  • Koncentrace: 0,5 - 0,7% (5-7 g / l)
  • Teplota: nad 40 ° C
  • Reakční doba: 10 až 20 minut

Přednosti produktu:

Calgomat FA

Calgomat FA je tekutý, alkalický produktový koncentrát s aktivním chlorem pro denní kombinované použití k čištění a dezinfekci dojících strojů, vybavení dojírny, chladících tanků a sběrných nádrží. Calgomat FA je málo pěnivý a vhodný pro všechny tvrdosti vody.

Použití: