Ošetření mléčné žlázy po dojení

Ošetření mléčné žlázy po dojení

Přípravky na ošetření struků po dojení jsou v dnešní době nutnou součástí péče o zdravotní stav mléčné žlázy. Dipy mají za úlohu struk řádně vydezinfikovat a zbavit jej tak mikrobů, které by se mohly dostat otevřeným strukovým kanálkem do vemene a způsobit mastitidu. Dále by měl pokožku ošetřit a zvláčnit, aby se zacelily drobné ranky a trhlinky v kůži, protože zde mají patogeny živnou půdu a vstup do tkáně struku. A třetí důležitou funkcí je uzavření strukového kanálku mechanickou bariérou a zabránit tím mikroorganismům přímý vstup touto cestou.

V našem sortimentu je hned několik vysoce účinných a kvalitních přípravků. Jsou v nich použity různé účinné látky, aby jste si mohli vybrat podle vlastních požadavků a potřeb.

Calgodip D Poly Film

Calgodip D PolyFilm je polymerový film na bázi jódu s dlouhodobými adhezivními vlastnostmi (přilnavostí) pro ošetření struků po dojení. Calgodip D PolyFilm je dezinfekční bariérový dip pro prevenci mastitidy s obsahem látek ošetřujících pokožku, který pokrývá struk viditelným elastickým filmem. Prodyšný bariérový film navíc nabízí trvalou ochranu mezi jednotlivými dojeními.

Eviminz

Mast k péči o vemeno s obsahem japonského mátového oleje. Díky pečujícímu chladivému účinku je vemeno velmi rychle aktivováno. Mírní pocit svědění a předchází potížím s vemenem. Chrání pokožku vemene před trhlinkami a vysušením. K tomu navíc přináší chladivý efekt pro vemeno. Euvital je přírodní balzám na vemeno. Podporuje přirozenou obranyschopnost vemene.

EASIDIPPER™

Je navržený tak, aby zkombinoval přesnost dipování s rychlostí sprejování pro rychlé, spolehlivé a nákladově efektivní způsoby dezinfikování před i po dojení.

EasiFoamer

EasiFoamerTM od Ambicu představuje modernizovanou a vylepšenou verzi velice úspěšného a oblíbeného modelu AutoFoamerTM.

Calgodip Amadine Film

Calgodip Amadine Film je dezinfekční a o struky pečující prostředek připravený k okamžitému použití k dipování po každém dojení. Produkt vytváří nestékající dezinfekční bariéru na povrchu struku. Calgodip Amadine Film obsahuje složky na ochranu pokožky a vyvážené množství biologické kyseliny mléčné, která se vyznačuje zvláštní šetrností a současně má vynikající dezinfekční vlastnosti.

Calgodip D 5000

Dip - nový a velmi účinný dezinfekční a pečující přípravek nové generace na ošetření struků po každém dojení. Obsah 5 000 ppm jódu, zajišťuje dokonalou dezinfekci a tím zabíjí spolehlivě mikroorganismy na povrchu struku, které by mohly způsobit zánět mléčné žlázy. I přes vysoký obsah jódu nevysušuje!

Calgodip Blue Kamille Spray

Calgodip Blue Kamille Spray je dezinfekční a o struky pečující prostředek připravený k okamžitému použití k dipování nebo sprejování po každém dojení, nemusí se ředit. Efektivně dezinfikuje povrch struku.

Calgodip Amadine Spray

Calgodip Amadine Spray je dezinfekční a o struky pečující prostředek připravený k okamžitému použití k dipování nebo sprejování po každém dojení. Produkt efektivně dezinfikuje povrch struku. Calgodip Amadine Spray obsahuje složky na ochranu pokožky a vyvážené množství biologické kyseliny mléčné, která se vyznačuje zvláštní šetrností a současně má vynikající dezinfekční vlastnosti.

Calgodip Osmo Duo

Calgodip Osmo Duo je dvousložkový dezinfekční bariérový prostředek na bázi oxidu chloričitého, který se uvolňuje po smíchání obou složek calgodip Osmo Duo Base a calgodip Osmo Duo Active. Je určený k dezinfekci struků po dojení, je sterilní k pokožce, zajistí uzavření strukového kanálku a zabrání tak přenosu choroboplodných zárodků, čímž přispívá k dobrému zdravotnímu stavu vemene.

Calgodip D 1200

Dip - pečující a dezinfekční přípravek na ošetření struků po každém dojení s obsahem jodu.

Calgodip Green

Dip — pečující a dezinfekční přípravek nové generace na ošetření struků po každém dojení.

Calgodip T-Hexx Dry

Přípravek určený pro vytvoření odolné a dlouhotrvající bariéry na pokožce struku při zaprahování.

Calgodip D 3000

Calgodip D 3000 je přípravek určen k péči a ochranně struku po dojení obsahující jód a je připraven k okamžitému použití. Produkt slouží k dezinfekci povrchu struku, uzavření strukového kanálku a chrání před vniknutím bakterií.

Calgodip D 3000 Film

Calgodip D 3000 Film je přípravek s obsahem jódu určený k péči a ochranně struku po dojení a je připraven k okamžitému použití. Produkt slouží k uzavření strukového kanálku, vytváří neskapávající ochranný film a chrání před vniknutím bakterií.

Calgodip Blue Kamille Film

Calgodip Blue Kamille Film je nový a velmi účinný dezinfekční a pečující přípravek nové generace na ošetření struků po každém dojení. Nemusí se ředit a je připraven k okamžitému použití. Na struku vytváří dlouhotrvající a nestékající bariéru.

Calgodip Kamille

Calgodip Kamille je nový a velmi účinný dezinfekční a pečující přípravek nové generace na ošetření struků po každém dojení. Díky výtažkům z heřmánku má výborné hojivé účinky. Nemusí se ředit a je připraven k okamžitému prostředí. Na struku vytváří dlouhotrvající a nestékající bariéru.