Detekce porodů

Detekce porodů
Období telení je stresující jak pro krávu, tak i pro chovatele, a vyžaduje neustálou bdělost, často končící nedostatkem spánku. Úspěšné telení znamená zdravé, vitální tele a dobrý start do mléčné produkce i reprodukce. Ovšem obtížný porod tohle všechno dokáže ohrozit.
Ulehčete vaší mysli, snižte riziko pro krávu a tele a ušetřete čas, díky chytrému řešení pro detekci telení, které vás upozorní, zda a kdy kráva potřebuje vaši asistenci při porodu. Upozorní vás v kritických fázích, a umožní tak včasný zásah v případě potřeby.
Díky chytrým řešení se můžete s klidem dále věnovat svým rutinním činnostem i během období telení a soustředit tak svou pozornost na krávy, které vaši pomoc skutečně potřebují. Můžete vylepšit rentabilitu díky současnému snížení případů mrtvě rozených telat a zdravotních problémů spojených s obtížným telením.

SmartVel

Ulehčete vaší mysli, snižte riziko pro krávu a tele a ušetřete čas, díky SmartVel, chytrému řešení pro detekci telení, které vás upozorní, zda a kdy kráva potřebuje vaši asistenci při porodu. Upozorní vás v případě kritických fázích, a umožní tak včasný zásah v případě potřeby.