Poradenství a technická podpora

V dnešní době jsou mléčné farmy stále větší a komplikovanější než kdykoli předtím – a čím větší farma, tím náročnější je její řízení. Tím, jak se farmy konsolidují do stále složitějších provozů s několika zaměřeními a podnikatelé zakládají nové chovy dojnic, faremní manažeři tak často zastávají i pozici obchodního manažera. Zaměstnanci, poskytovatelé profesionálních služeb, konzultanti, nejrůznější dodavatelé a samozřejmě samotná stáda musí být řízeni účinně a efektivně se současným zachováním hlavní pozornosti na užitkovost a welfare zvířat.

Mimo naši hlavní činnost jsme během našeho vývoje ve společnosti Eurofarm systems rozšířili aktivity a již několik let nabízíme našim zákazníkům rovněž sortiment technického charakteru. V této oblasti spolupracujeme s předními výrobci zemědělských technologií prověřených na mnoha farmách po celém světě.

Náš poradenský tým tvoří technici - specialisté, kteří na základě získané odbornosti a praktických zkušeností dokážou konstruktivně přistupovat k řešení nejrůznějších situací. Pomohou vám najít optimální řešení pro vaši farmu a zefektivnit tak její provoz a řízení.

Poradenství

Zpět na stránku Stájové technologie.