Technická a uživatelská podpora při provozu

V případě technologií řízení a monitorování stáda naše aktivní podpora přímo na farmě instalací a spuštěním systému nekončí. Řídíme se heslem, že každá kráva se počítá, a proto nabízíme jedinečnou formu podpory koncovým uživatelům technologií Allflex Livestock Monitoring. Naše struktura podpory včetně partnerského portálu na www.allflex.global, která poskytuje přístup našim technikům do Partnerské zóny a do Řídící oblasti instalační základny umožňují cíleně spravovat všechny aktivní komponenty SCR a přistupovat k modulu online zákaznické podpory.

Zákaznický servis je možné individuálně nastavit dle přání a skutečných potřeb chovatelů a umožňuje jim tak čerpání technické asistence a uživatelské podpory přímo v terénu na farmě, což zajišťuje rychlou a přesnou informovanost.

Nezbytnou součástí podpory při provozu je Allflex Akademie - programový kurz šitý na míru požadavkům uživatelů. Právě tímto se liší naše nabídka: obsáhlý a plnohodnotný trénink pro uživatele i technické pracovníky; možnost čerpat nejaktuálnější tréninkové materiály, včetně ukázkových videí, produktových prezentací, e-learningových modulů, technické dokumentace a ostatních materiálů.

Technická podpora

Zpět na stránku Stájové technologie.