Příslušenství pro čištění a dezinfekci

Výběrem vhodného vysokotlakého stroje si můžete ušetřit spoustu času a námahy. Ještě více můžete ušetřit, vybavíte-li Váš vysokotlaký stroj také vhodným příslušenstvím. Zde naleznete to nejběžněji používané příslušenství k vysokotlakým strojům stejně jako pro čištění a dezinfekci rukou a obuvi. Neváhejte nás kontaktovat v případě, že potřebujete s výběrem poradit nebo řešit speciální požadavek. Komplexní podpora je součástí našich poradenských systémů. 

Důležitým bodem u stájové hygieny, které je třeba vždy brát v úvahu, je rovněž personální hygiena (čistý pracovní oděv, čistá obuv, čisté ruce, rukavice aj.). Chraňte sebe a svůj chov, rádi vám pomůžeme. Vaše hygienické postupy mají zvláštní význam i pro požadavky na snížení používání antibiotik v zemědělství. Hygienická opatření jsou relativně snadno použitelná, aniž by bylo potřeba provádět velké investice. 

Pěnová a dezinfekční jednotka ST 164

St 164 vás ideálně podpoří v dosažení nejvyšší úrovně hygieny ve vašem podniku. Pěnová a dezinfekční jednotka se používá zejména ve stájích, dopravních prostředcích a potravinářských provozech.

Dezinfekční rohožka

  • Z polyethylenu
  • Pro dezinfekci obuvi a bot
  • Vybaveno pěnovými rohožemi pro optimální dezinfekční účinek a hospodárné použití
  • Používání dezinfekčních koupelí na nohy u všech vchodů značně snižuje zavlečení chorobotvorných látek do stájí pro zvířata
  • Varianty: žlutá (1000x580x55 mm),  zelená (543x305x65 mm)

Zpěňovací dělo calgonit

Pěnové dělo calgonit se snadno používá, protože pro provoz postačuje běžný domácí tlak vody 2 - 5 barů. S průtokem 6 l / min můžete rychle čistit povrchy. Koncentraci produktu lze upravit jednoduchým otočením dávkovací hlavy.

Vysokotlaký pěnový nástavec LS 10

Pěnový nástavec Calgonit LS 10 je ideální pro pěnění znečištěných povrchů. Pěnová trubice calgonit LS 10 kombinuje hospodárné dávkování s rychlou aplikací a lze ji snadno připojit k vysokotlakým čističům

Rukavice Nitrilové

Rukavice jsou vyrobeny z nitrilového latexu, v modré barvě, snadno se navlékají, jsou velmi odolné vůči roztržení. Specielní strukturovaný povrch a tloušťka 0,13 mm zpříjemnňují práci v těchto rukavicích. Jsou oboustranné, neobsahují latex, vhodné pro alergiky. Odpovídají EN. Chrání před viry a mikroorganismy, jsou vhodné pro potravinářství. Délka 24 a 30 cm.

Návleky na ruce pevné (rukávníky)

  • Vysoká kvalita.
  • Chrání proti potřísnění dezinfekčními látkami.
  • Ideální pro použití v zemědělských provozech.
  • Voděodolné a nepropustné.
  • Odolné proti prasklinám, rýhám a potrhání.