Vybavení dojíren

Přesné, rychlé a bezpečné dojení. Eurofarm systems ve spolupráci s vybranými zahraničními experty na dojící technologie nabízejí správné řešení pro každého chovatele. Těšíme se, že vám pomůžeme s plánováním, probereme s vámi různé možnosti a zodpovíme všechny vaše dotazy.

Dojící stroj AktivPuls

Úspěšná produkce mléka vyžaduje neustálou snahu se zlepšovat ve všech oblastech, od krmení a řízení až po technologii dojení. Při každodenním dojení je zvláště důležité vzít v úvahu fyziologické aspekty. Rychlé dojení šetrné k hospodářským zvířatům a zdravé struky jsou základními faktory pro zajištění dobrého zdraví vemene a vysoké užitkovosti.

BETEBE Zvlněná hrana konstrukce dojírny

Robustní konstrukce dojírny BETEBE s instalací pod úhlem 60° nebo 80° byly vyvinuty v úzké spolupráci s chovateli mléčného skotu. Rámec je možné flexibilně přizpůsobit každému chovu nebo dojírně. Chovatelé ocení především rychlé a snadné naučení krav v tomto promyšleném systému s naváděcími oblouky.

BIO-MILKER

Dojící stroj, který určuje nové standardy dojení.

DataFlow II+

Systém Allflex DataFlow™ II je řešení pro správu stáda v reálném čase. Poskytuje manažerovi stáda i obsluze v dojírně sadu nástrojů určených k usnadnění každodenních úkolů a efektivnější a produktivnější práci.

Servisní ramena a podpora mléčných hadic

Již od nepaměti platí jednoduchá zásada: Pokud se kráva cítí dobře, může podávat vysokou užitkovost. Aby to bylo možné, musí být ve stáji k dispozici čerstvý vzduch, široké uličky pro chůzi a krmení, dostatečné lehací plochy a mnoho dalšího. Očekávaná vysoká užitkovost se však dostaví až v dojírně! Proto musí být proces dojení pro krávu příjemný a nerušivý.

PERASPRAY ™

Čištění dojaček sprejem má tu výhodu, že poskytuje čerstvý roztok při každém použití a zajišťuje, že je roztok aktivní a proto efektivní. Systém PeraSPRAY™ je vybaven speciálním těsněním a komponenty odolnými proti použité kyselině peroctové.